Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czujniki Halla

( ilość produktów: 2 )

Czujniki Halla - zmień swój rower w bezpieczny ebike

Chcesz zmienić swój standardowy jednoślad w rower elektryczny? To bardzo proste. Potrzebujesz kilku elementów, w tym silnika, przewodów i skuteczny czujnik Halla. Tę niezwykle ważną, instalowaną w pojazdach elektrycznych część znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Czujniki Halla możesz znaleźć również pod nazwą hallotrony. Powszechnie stosuje się je stosunkowo od niedawna, w produkcji urządzeń elektronicznych czy pojazdów z alternatywnym napędem elektrycznym. Zjawisko na jakim bazuje czujnik Halla, zostało odkryte jednak już w XIX wieku przez doktora Edwina Herberta Halla.

Czym są czujniki Halla i jaką pełnią rolę?

Czujniki Halla służą do mierzenia pola elektromagnetycznego na płaskiej powierzchni oraz w otwartej przestrzeni, a także wewnątrz otworów (w zależności od kształtu danego elementu). Stosując czujniki Halla, w urządzeniach elektronicznych lub pojazdach elektrycznych można wytworzyć odpowiednie napięcie, które umożliwia uzyskanie odpowiedniego efektu.

Jeżeli zauważyłeś, że Twój czujnik Halla zaczyna nieprawidłowo funkcjonować, sprawdź napięcie przy pomocy woltomierza. Jeżeli napięcie skacze między 0V do 4V, to element jest sprawny. W przypadku innego rodzaju parametrów - czas na nową część. Nasze czujniki Halla są niezwykle odporne na uszkodzenia i mało podatne na ewentualne awarie. Pamiętaj, że jazda bez tego elementu jest mało dynamiczna i niekomfortowa.

Dlaczego powinieneś zainstalować czujniki Halla z naszej oferty?

Posiadamy różnego rodzaju czujniki Halla, które zmienią Twój standardowy jednoślad w sprawny rower elektryczny. Charakteryzują się wszechstronnością i dostosowaniem do różnego rodzaju sprzętów. To na pewno dobry wybór!

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 1754 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-01
bardzo wysokie zadowolenie:)
2023-10-01
SUPER...!!! Wszystko jak należy, miernik, dostawa...Wszystko zgodnie i SZYBKO. Dziekuje.
pixel