Darmowa dostawa od 50,00 zł

Czujniki Halla

( ilość produktów: 5 )
Marka
Cena
-
Model

Czujniki Halla - zmień swój rower w bezpieczny ebike

Chcesz zmienić swój standardowy jednoślad w rower elektryczny? Potrzebujesz kilku elementów, w tym silnika wyposażonego w czujniki Halla. Tę niezwykle ważną, instalowaną w pojazdach elektrycznych część znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Czujniki Halla możesz znaleźć również pod nazwą hallotrony. Powszechnie stosuje się je stosunkowo od niedawna, w produkcji urządzeń elektronicznych czy pojazdów z alternatywnym napędem elektrycznym. Zjawisko na jakim bazuje czujnik Halla, zostało odkryte jednak już w XIX wieku przez doktora Edwina Herberta Halla.

Czym są czujniki Halla i jaką pełnią rolę?

Czujniki Halla służą do mierzenia pola elektromagnetycznego na płaskiej powierzchni oraz w otwartej przestrzeni, a także wewnątrz otworów (w zależności od kształtu danego elementu). Stosując czujniki Halla, w urządzeniach elektronicznych lub pojazdach elektrycznych można wytworzyć odpowiednie napięcie, które umożliwia uzyskanie odpowiedniego efektu.

Jeżeli zauważyłeś, że Twój czujnik Halla zaczyna nieprawidłowo funkcjonować, sprawdź napięcie przy pomocy woltomierza. Jeżeli napięcie skacze między 0V do 4V, to element jest sprawny. W przypadku innego wyniku - czas na nową część. Nasze czujniki Halla są niezwykle odporne na uszkodzenia i mało podatne na ewentualne awarie. Pamiętaj, że jazda bez tego elementu jest mało dynamiczna, niekomfortowa lub nawet niemożliwa.

Dlaczego powinieneś zainstalować czujniki Halla z naszej oferty?

Posiadamy czujniki Halla uznanego producenta, które zmienią Twój uszkodzony jednoślad w sprawny rower elektryczny. Charakteryzują się wszechstronnością i dostosowaniem do różnego rodzaju sprzętów. To na pewno dobry wybór!

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 2133 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-25
Super sklep internetowy. Podkładki do roweru idealnie pasują gorąco polecam.
2024-02-25
Doradztwo, dobranie odpowiednich części do naprawy roweru pełna profesja. Kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości przy naprawie/ złożeniu zestawu pierwsza klasa. Pracownicy znają się na swojej pracy i nawet na odległość potrafią pomóc. Swój rower złożyłem 3 lata temu, jedyne usterki wynikały z mojej winy ( uszkodzone koło po najechaniu na kamień przy dużej prędkości) Polecam.
pixel