Darmowa dostawa od 70,00 zł

Moduły BMS do ogniw

( ilość produktów: 10 )
Cena
-

Moduły BMS do ogniw rowerów elektrycznych - bezpieczeństwo i skuteczność pracy

Aby akumulator do roweru elektrycznego spełniał swoje zadania i udostępniał energię elektryczną w razie potrzeby, musi być kontrolowany przez specjalne sterowniki. Te kontrolują stan naładowania baterii, szybkość jej rozładowania oraz ewentualnego uzupełniania utraconego prądu. Jednym z kluczowych elementów zabezpieczających i wpływających na trwałość baterii w ebike jest moduł BMS. Najlepsze moduły BMS do ogniw znajdziesz w naszym asortymencie.

Jesteśmy jednym z liderów w branży rowerów elektrycznych w Polsce, oferując naszym Klientom dostęp do najlepszych elementów składających się na ebike. Z tego względu dostępne na nexun.pl moduły BMS do ogniw posiadają gwarancję jakości producenta, która przekłada się na trwałość zakupionych egzemplarzy i ich bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Czym jest moduł BMS i jaką rolę pełni w rowerze elektrycznym?

Moduły BMS do ogniw to specjalne sterowniki, które kontrolują stan energii elektrycznej w akumulatorach do rowerów elektrycznych. To właśnie moduł BMS kontroluje uzupełnianie oraz spadek energii czy zabezpiecza przed nadmiernym rozładowaniem - niezwykle destrukcyjnym dla każdej baterii.

Battery Management System bo tak rozwiniemy skrót BMS zarządza bateriami litowo-jonowymi. To jeden z najważniejszych elementów Twojego nowego pojazdu zasilanego prądem!

Jak wybrać odpowiedni moduł BMS do swojego ebike?

Wybierając odpowiedni moduł BMS uwzględnij przede wszystkim parametry baterii. Chodzi tu o jej napięcie, a także natężenie prądu elektrycznego. Ze względu na zróżnicowany kształt i system montażu BMS, znajdź produkt pasujący do konstrukcji całego ebike.

Wszechstronne i trwałe - poznaj oferowane przez nas moduły BMS do ogniw!

W naszym asortymencie mamy różnego rodzaju moduły BMS do ogniw, które pasują do wielu rodzajów baterii w ebike'ach. Mamy elementy o budowie symetrycznej i nie, o natężeniu do 120A oraz napięciu do 72V. Nasze moduły dostępne są też w wielu wersjach pod względem budowy, co ułatwia montaż w różnych miejscach i wielu modelach rowerów. Pamiętaj, że mamy też inne elementy wyposażenia jednośladów zasilanych energią elektryczną. W naszym asortymencie znajdziesz także akumulator do roweru elektrycznego czy kompletny zestaw do konwersji standardowego pojazdu w ebike. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi na nexun.pl.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 2734 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Szybko i sprawnie! Produkty wysokiej klasy z mega rozbudowanym opisem instalacji. Obsługa na najwyższym poziomie! Polecam
2024-07-22
Szybka wysyłka
pixel