Darmowa dostawa od 50,00 zł

Ładowarki do rowerów elektrycznych

( ilość produktów: 10 )
Marka
Cena
-
Napięcie wyjściowe
Prąd wyjściowy maksymalny

Wszechstronne ładowarki do rowerów elektrycznych - zyskaj nową dawkę energii w efektywny sposób!

Rower elektryczny może odzyskać część energii poprzez hamowanie regeneracyjne. Przy niższej temperaturze, trudniejszym terenie lub większym wykorzystaniu, ładowanie nie nadąży uzupełniać stanu baterii. Tutaj konieczne będzie późniejsze zregenerowanie akumulatora, wykorzystując ładowarki do rowerów elektrycznych. W naszym sklepie znajdziesz ich wszechstronny wybór, dostosowany do Twoich potrzeb.

Czym są ładowarki do rowerów elektrycznych? To urządzenia, które umożliwiają uzupełnienie energii utraconej w trakcie jazdy Twoim e-bike. Odpowiednio dobrana ładowarka do roweru elektrycznego umożliwia szybkie, bezpieczne i efektywne naładowanie baterii i przygotowanie roweru do dalszej jazdy.

Jak często należy ładować rower elektryczny?

Pamiętaj, aby ładować akumulator roweru elektrycznego, nawet gdy nie wykorzystasz całej energii. Producenci baterii zalecają dodatkowe podładowanie przynajmniej raz na trzy tygodnie. W ten sposób dbasz o kondycję akumulatora i jego prawidłowe parametry. Dobrze dobrana ładowarka do roweru dostosuje parametry ładowania i moc prądu do aktualnych potrzeb.

Ile trwa ładowanie przy wykorzystaniu odpowiedniej ładowarki do rowerów elektrycznych? Nie jest to długi czas. Uzupełnienie energii określa się na około 6-8 godzin. Nowoczesne ładowarki rowerowe nie wymagają jednak sprawdzania stanu naładowania akumulatora. Samodzielnie rozłączą napięcie, jeżeli będzie to konieczne.

Ładowarka do roweru elektrycznego - jak ją dobrać do swojego e-bike?

Przede wszystkim zwróć uwagę na napięcie, jakie ma wybrany przez Ciebie rodzaj ładowarki do rowerów elektrycznych. Np. dla akumulatorów o wartości 36V, ładowarka powinna mieć napięcie 42V. Druga kwestia związana jest z szybkością ładowania wyrażoną w amperach (A) - tu również powinieneś posiłkować się wytycznymi producenta baterii. Jeżeli ten chce, aby jego produkt był doładowany 2-amperową ładowarką, to takiej powinieneś używać.

Poza tym zwróć uwagę, aby wybrać ładowarkę do akumulatorów litowo-jonowych, o zabezpieczeniu przepięciowym i wysokiej jakości wykonania. W ten sposób każde uzupełnienie energii będzie szybkie i bezpieczne.

Czym charakteryzują się wysokiej klasy ładowarki do rowerów elektrycznych?

Przede wszystkim jest to wytrzymałość i odporność na długoletnią eksploatację. Wysokiej jakości ładowarki nie nagrzewają się bardzo w trakcie ładowania, są w stanie reagować na wykryte nieprawidłowości i pozwalają skutecznie przywrócić akumulator do stanu pierwotnego - sprzed wyładowania.

Pamiętaj, aby sprawdzić jakość wykonania ładowarki do roweru elektrycznego, jej stabilność oraz ewentualne certyfikaty i gwarancje. Dostępne w naszym asortymencie ładowarki do rowerów elektrycznych to najwyższej klasy urządzenia, pasujące do praktycznie wszystkich akumulatorów e-bike dostępnych na rynku. Na pewno będziesz zadowolony z ich pracy.

Jakie ładowarki do rowerów elektrycznych znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy ładowarki rowerowe o różnych parametrach i możliwościach. Dostaniesz u nas produkty, które mają moc osiągającą nawet 470W. Wszystkie wykonane z najwyższej klasy materiałów, zgodnie ze sztuką i precyzyjnie spasowane. To wpływa na możliwość ich wieloletniego eksploatowania.

Możemy zaoferować Ci ładowarki 3-amperowe, 4-amperowe, 7-amperowe i o wiele więcej. Wszystko zależy od Twojego zapotrzebowania. Jeżeli nie do końca wiesz jaką ładowarkę powinieneś wybrać, na co zwrócić uwagę przy jej zakupie i eksploatacji - serdecznie zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt i wskażemy jak go prawidłowo używać. Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży i konwersji rowerów standardowych na elektryczne, a także oferujemy części do rowerów elektrycznych. Możesz nam zaufać, podobnie jak wielu naszych stałych Klientów. Z pewnością do nich dołączysz!

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 2323 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Super
2024-04-18
Wszystko super.Polecam.
pixel