Kalkulator prędkości

Silnik elektryczny

Nasz kalkulator prędkości roweru elektrycznego jest łatwy w użyciu i dokładny, pozwala na określenie prędkości na różnych poziomach naładowania baterii.Niski poziom naładowania baterii: km/h

Średni poziom naładowania baterii: km/h

Maksymalny poziom naładowania baterii: km/h

Obliczenia mają charakter przybliżony. Realny wynik może się różnic w zależnośći od wielkosci opony na obręczy, obecności wiatru z naprzeciwka czy też różnych ustawień w samych sterownikach.

Pamiętaj też, że aby silnik mógł rozwinąć prędkość maksymalną musi też dysponować odpowiednią mocą by przezwyciężyć opory powietrza przy wyższych prędkosćiach. Dlatego nie spodziewaj się aby mimo wyświetlonego wyniku silnik przy mocy np 1500W jechał 60km/h ponieważ nie jest to możliwe mimo, że na luzie z podniesionym kołem taką prędkość może osiągać.

Interpretuj obliczenia przez pryzmat realności doboru instalacji.

Niektóre połączenia nie mają sensu, np ogromny silnik i niskie napięcie zasilania lub mały silnik przekładniowy i sterownik wektorowy itp.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 1928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-05
Super.
2023-12-04
Bardzo dobra obręcz i szprychy. Obsługa techniczna i sklepu wzorcowa. Odbierają telefon, pomogą, doradzą a nawet poprawią błąd w zamówieniu. Dziękuję i polecam
pixel