Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kalkulator prędkości

Silnik elektryczny

Nasz kalkulator prędkości roweru elektrycznego jest łatwy w użyciu i dokładny, pozwala na określenie prędkości na różnych poziomach naładowania baterii.Niski poziom naładowania baterii: km/h

Średni poziom naładowania baterii: km/h

Maksymalny poziom naładowania baterii: km/h

Obliczenia mają charakter przybliżony. Realny wynik może się różnic w zależnośći od wielkosci opony na obręczy, obecności wiatru z naprzeciwka czy też różnych ustawień w samych sterownikach.

Pamiętaj też, że aby silnik mógł rozwinąć prędkość maksymalną musi też dysponować odpowiednią mocą by przezwyciężyć opory powietrza przy wyższych prędkosćiach. Dlatego nie spodziewaj się aby mimo wyświetlonego wyniku silnik przy mocy np 1500W jechał 60km/h ponieważ nie jest to możliwe mimo, że na luzie z podniesionym kołem taką prędkość może osiągać.

Interpretuj obliczenia przez pryzmat realności doboru instalacji.

Niektóre połączenia nie mają sensu, np ogromny silnik i niskie napięcie zasilania lub mały silnik przekładniowy i sterownik wektorowy itp.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 2323 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Zamówienie zrealizowane szybko , towar zapakowany bardzo dobrze , więc dojechał do mnie bez uszkodzeń z czego jestem zadowolony.
2024-04-16
Szybko i sprawnie. Polecam. W zestawie szprych jedna różniła się wielkością. Była dużo mniejsza niż reszta. Dlatego warto brać z zapasem ;)
pixel