Darmowa dostawa od 70,00 zł

Manetka do roweru elektrycznego

( ilość produktów: 9 )
Cena
-

Manetka do roweru elektrycznego - precyzyjna kontrola

Manetka do roweru elektrycznego służy przede wszystkim do płynnej regulacji prędkością ebike'a. Ze względu na podobieństwo do manetek motocyklowych zwana jest również manetką gazu. Przy pomocy tego elementu możesz sterować rowerem, przyspieszając lub zwalniając. Sterowanie manetką odbywa się płynnie, czyli inaczej niż w przypadku popularnych czujników PAS gdzie rower zawsze będzie dążył do uzyskania pewnej zadanej prędkości niezależnie od wysiłku jaki wkłada się w pedałowanie.

Manetka roweru elektrycznego to niewielki, ale znacząco poprawiający komfort jazdy element. Zwłaszcza na trasach terenowych gdzie potrzebna jest precyzyjna kontrola nad przyspieszeniem ebike'a.

Jak dobrać manetkę roweru elektrycznego do swoich potrzeb?

Jak powinna być dobrana manetka do roweru elektrycznego? Posiadamy różnego rodzaju manetki do roweru elektrycznego. W naszym asortymencie dostępna jest między innymi:

  • manetki kciukowe w różnych wariantach: szerokie, wąskie (slim), symetryczne pozwalające na montaż zarówno po prawej jak i lewej stronie kierownicy. Jest to najbardziej rozpowszechniony typ manetek, który możemy polecić do każdego roweru. W szczególności będzie przydatna dla amatorów offroad'u ze względu na to, że pozwala najbardziej precyzyjne sterować przyspieszeniem roweru.
  • manetki pełne przypominające tradycyjne manetki motocyklowe. Szczególnie przydatne w jednośladach miejskich i turystycznych.
  • manetki połówkowe stanowiące pewien kompromis pomiędzy dwiema powyższymi.

Jakiego rodzaju manetki do roweru elektrycznego znajdziesz w naszym asortymencie?

Pamiętaj, że każda manetka do roweru elektrycznego z prezentowanej oferty to najwyższa jakość produktów, pochodząca od cenionych producentów. Jesteśmy pewni, że z zadowoleniem zaczniesz użytkować zakupionych u nas manetek. Jeżeli nie do końca wiesz, który z prezentowanych modeli nadaje się do Twojego jednośladu i stylu jazdy - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać odpowiedni wariant.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 2734 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Bateria dotarła szybko. Dzięki filmowi równie szybko ją poskładałem. Naładowana, przetestowana i hula jak zła
2024-07-21
Wszystko ok. Polecam.
pixel