Darmowa dostawa od 50,00 zł

Nasza realizacja: przekształcenie miejskiej damki w elegancki e-bike

2023-11-24
Nasza realizacja: przekształcenie miejskiej damki w elegancki e-bike

Tym razem naszym celem było stworzenie dość wyjątkowego roweru miejskiego typu damka, który miał nie tylko zachować swój wyjątkowy styl i design, ale także doskonały komfort podczas jazdy i pełną zwrotność. Skupiliśmy się więc na zapewnieniu płynnej i dynamicznej jazdy, idealnej do zatłoczonych ulic miasta.

Naszym modelem bazowym była klasyczna damka, będąca już ikoną miejskiego stylu i estetyki retro. Chcąc jak najbardziej zachować jej niepowtarzalny design, zadbaliśmy o to, aby wszystkie istotne elementy jak bateria, czy wyświetlacz dobrze wpasowały się w ogólną estetykę roweru. W ten sposób powstał rower, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, gwarantując naszej klientce nie tylko komfort, ale także zupełnie nowe doświadczenia z jazdy.

Kluczowym elementem projektu było zapewnienie łatwej i intuicyjnej kontroli nad rowerem, co jest szczególnie ważne w ruchliwym środowisku miejskim. Zastosowaliśmy rozwiązania, które umożliwiają płynną regulację prędkości i bezpieczne hamowanie w każdych warunkach.

Ten elegancki e-bike to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka kompromisu pomiędzy klasycznym stylem i nowoczesną funkcjonalnością. Pozwala na wygodne i szybkie przemieszczanie się po mieście, dzięki czemu nasza klientka może cieszyć się każdą podróżą bez nadmiernego wysiłku, który mógłby wpłynąć negatywnie na jej komfort po całym dniu w pracy.

Wyzwanie

Naszym zadaniem było stworzenie roweru miejskiego, który zapewniłby klientce maksimum wygody podczas codziennego pokonywania trasy do i z pracy. E-bike miał charakteryzować się zwrotnością i doskonałą sterownością w każdych warunkach, a także mocą umożliwiającą bezwysiłkowe poruszanie się po płaskim i lekko stromym terenie.

Realizacja

Ponieważ naszym zadaniem było stworzenie roweru, który łączyłby w sobie komfort, elegancję i funkcjonalność, zdecydowaliśmy się na zastosowanie wydajnego silnika przekładniowego Mxus XF15 oraz wyświetlacza KT-LCD3 z gniazdem USB, dzięki któremu nasza klienta zyskała możliwość ładowania telefonu w trakcie jazdy.

Zestaw do konwersji obejmuje:

  • silnik przekładniowy Mxus XF15,
  • sterownik KT-Sinus o prądzie max 17A,
  • wyświetlacz KT-LCD3 z gniazdem USB,
  • manetka kciukowa SLIM,
  • czujniki pas na kwadrat oraz magnetyczny czujnik hamowania,
  • nowy komplet wzmacnianych szprych o grubości 2,5 mm,
  • obręcz Premium P19 pod hamulce V-Brake.

Całość zasilana z baterii bagażnikowej 48V.

Czas na Ciebie?

Rower to świetna alternatywa dla tradycyjnego transportu miejskiego, która nie pozwoli Ci stać w korkach! Klasyczne modele wzbogacone o wydajne modyfikacje umożliwiają dodatkowo zadbanie o swoje zdrowie i kondycję, zapewniając codzienną dawkę ruchu. Dzięki wsparciu silnika elektrycznego nawet osoby z mniejszą sprawnością ruchową, kondycją lub po przebytych kontuzji, mogą bezpiecznie pokonywać odległości dzielące ich od pracy, czy szkoły, dbając jednocześnie o środowisko.

Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i już dziś sprawdź, jak możemy przekształcić Twój tradycyjny jednoślad w wydajnego elektryka! Oferujemy produkty renomowanych marek, dzięki którym Twój e-bike stanie się komfortowym, niezawodnym i ekonomicznym kompanem codziennych podróży. Już dziś skontaktuj się z nami, a razem znajdziemy najlepsze rozwiązania, idealnie odpowiadające na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Galeria

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 2354 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Jak zwykle super
2024-04-22
Szybka realizacja zamówienia, produkty dobrej jakości...
pixel