Manetka kciukowa (uniwersalna)

Stan magazynowy: 0
Cena: 45,00 zł 45.00
Cena netto: 36,59 zł
Cena w innych sklepach: 45,00 zł
Kwota Brutto Rabat
od 5000 zł 5%
od 7000 zł 7%
od 10000 zł 10%
Progi rabatowe << Zobacz
ilość szt.

Opis

Manetka kciukowa (uniwersalna) 


Uniwersalna (hall) manetka kciukowa pasująca do wszystkich sterowników.

Długość przewodu sygnałowego: 150cm

Wyprowadzenia:

  • Czarny:  GND
  • Czerwony:  +5v
  • Biały lub zielony:  Sygnał

Ten model manetki polecany jest wtedy gdy rower służy do jazdy głównie w terenie. Manetka kciukowa jest mało wygodna, ale gwarantuje bezpieczeństwo podczas terenowych zabaw oraz pełną kontrolę dozowania mocy. Rekomendowana jest także do szosowo-trekingowego stylu jazdy na konstrukcjach o szczególnie dużej mocy.


UWAGA:

ZAWSZE sprawdzaj, czy przewody we wtyczce urządzenia oraz przewody złączki sterownika są zgodne. To, że sterownik i urządzenie mają takie same wtyczki pasujące do siebie NIC NIE ZNACZY ponieważ różni producenci posiadają swoje różne standardy produkcji. Zawsze należy dodatkowo sprawdzić czy przewody w tych złączkach są zgodne, tj po wpięciu ich ze sobą zasilanie, masa czy sygnały zostaną podłączone prawidłowo i zgodnie w obu złączkach. Jeśli zepniesz wtyczki ale nie sprawdzisz, czy przewody z nich wychodzące są zgodne kolejnością to ryzykujesz uszkodzenie sterownika lub dopinanego urządzenia. Wskazówka szczególnie dotyczy sytuacji, kiedy kupujesz w naszym sklepie 1 element i chcesz go podłączyć do posiadanego w domu drugiego urządzenia. Mocno zachęcamy nie korzystać ze złącz i lutować swoją instalację na stałe bezpośrednio do siebie przewodami. Zabezpiecza to przed nieprawidłowym spinaniem ze sobą niekompatybilnych złącz.

 

Opinie o produkcie (2)

22 lutego 2019

Manetka wygląda trochę inaczej w rzeczywistości (lepiej), dlatego serdecznie polecam.

25 grudnia 2020

Wygodna, bezawaryjna. Polecam. Trzeba jednak pamiętać, że niektóre manetki przerzutek mogą być niekompatybilne lub zbyt daleko oddalone do wygodnej obsługi.

Wersja językowa / Language version
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Menu Menu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium