Oświetlenie LED RGB IP 68 Akwarium 20 Kolorów 2x80cm 84LED





Opis
Przedmiotem sprzedaży jest zestaw Oświetlenia LED RGB do Akwarium.
W skład zestawu wchodzi:
- Taśma 300LED RGB IP68 SMD5050 (1,6m) 2x80cm (96LED)
- Sterownik na podczerwień z pilotem 44 przyciskowym
- Zasilacz
- 6 uchwytów do zamontowania oświetlenia
Dzięki klasie wodoodporności IP68 oświetlenie może być zamontowane
bezpośrednio pod pokrywa akwarium.
Technologia LED zapewnia nam bardzo długą żywotność oraz niewielki pobór prądu (zużywa 10 razy mniej energii niż tradycyjne oświetlanie).
Chcesz uzyskać niepowtarzalną i niezawodną aranżacje swojego akwarium? Zwróć uwagę na klasę wodoodporności oświetlenia LED jakie zamierzasz kupić!
Powszechnie stosowana taśma o klasie wodoodporności IP65 nie nadaje się do montażu bezpośrednio pod pokrywą akwarium. Wynika to z jej przeznaczenia i budowy – taśma nie jest w całości zabezpieczona ochronnym żelem. Z czasem ulega degradacji pod wpływem wysokiej wilgotności i stopniowo przestaje świecić i staje się mało estetyczna. Z myślą o montażu oświetlenia LED w akwarium została stworzona taśma o wysokiej klasie wodoodporności IP68. Taśma na całej powierzchni jest zabezpieczona żelem ochronnym dzięki czemu udało się uzyskać wysoki poziom ochrony co pozwala montaż oświetlania bezpośrednio w wodzie. Dzięki taśmie IP68 stworzysz niezawodne i efektowne oświetlenie swojego akwarium.
Specyfikacja
Kolor: RGB
Typ diody: SMD RGB 5050
Ilość diod: 300 SMD / 5m, 3 diody / 5cm
Mocowanie: Zaczepy do pokrywy
Ochrona: IP68
Sterowanie: IR na podczerwień
Wymiary: 1,6m x 10mm x 3mm
Zasilanie: 12V DC
Kąt świecenia: 120°
Trwałość znamionowa: 50 000 godzin
Gwarancja: 24 miesiące
Zestaw jest już gotowy do pracy wystarczy włożyć zasilacz do gniazdka.
Wyposażony jest w 44 przyciskowy pilot dzięki któremu możemy uzyskać:
- 20 kolorów
- 7 trybów animacji
- możliwość zaprogramowania swojego własnego unikanego koloru za pomocą przycisków DIY