Obudowy baterii rowerowych i sterowników

( ilość produktów: 25 )
Cena
-

Obudowy baterii rowerowych i sterowników - najwyższa jakość, pełna ochrona

Nowoczesne ebike to pojazdy naszpikowane elektroniką i elektryką, którą należy zabezpieczać przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi. W naszej ofercie przygotowaliśmy różnego rodzaju obudowy baterii rowerowych i sterowników, których zadaniem jest ochrona wrażliwych elementów roweru elektrycznego przed uszkodzeniem w czasie jazdy.

Rowery elektryczne to zaawansowane technologicznie pojazdy, wymagające kompleksowego podejścia i prawidłowych podzespołów. Obudowy baterii rowerowych i sterowników należą do obowiązkowego wyposażenia takich pojazdów, pełniąc niezwykle istotną funkcje.

Specjalna obudowa chroni wrażliwe elementy, które pracują przy zróżnicowanych parametrach prądu elektrycznego. Do osłanianych części możemy zaliczyć między innymi baterie do rowerów elektrycznych oraz różnego rodzaju sterowniki.

Dlaczego w ebike wykorzystuje się obudowy baterii rowerowych i sterowników?

Przede wszystkim obudowa baterii rowerowej czy sterownika pełni funkcje osłaniającą. Co to oznacza? Zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby doprowadzić do zwarcia lub uszkodzenia wrażliwych elementów. Kontakt z piaskiem, deszczem, kurzem może trwale zniszczyć baterię lub sterownik do roweru elektrycznego.

Poza tym obudowa zabezpiecza także przed przypadkowym dotknięciem wrażliwych części. Warto uwzględnić fakt, że ewentualny kontakt z prądem generowanym przez ebike może być bardzo nieprzyjemny dla człowieka. Ważnym zadaniem obudowy jest również stabilizacja poszczególnych ogniw akumulatora oraz możliwość odpowiedniego podłączenia przewodów do innych podzespołów zasilanych z baterii.

Inna funkcja to kwestia estetyczna. Są to części o bardzo schludnym wyglądzie i świetnie pasują do pozostałych elementów budowy roweru elektrycznego.

Jaka powinna być odpowiednia obudowa baterii rowerowej?

Jeżeli chcesz, aby Twoja obudowa na baterie do roweru elektrycznego pełniła swoją funkcję, musi być przede wszystkim dopasowana do akumulatora pod względem rozmiarowym. Obudowa zazwyczaj wyposażona jest we wskaźnik naładowania, aby poprawnie funkcjonował musi być poprawnie dobrany względem napięcia baterii. Zwróć uwagę również na sposób montażu takiej części i jej konstrukcję.

Wybieraj wyłącznie sprawdzone części. W naszej ofercie znajdziesz obudowy baterii rowerowych i sterowników, które są przetestowane w różnych warunkach i zapewniają odpowiedni montaż akumulatorów czy sterowników oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Ich trwałość i jakość potwierdza nasza gwarancja na każdą zakupioną część.

Obudowy baterii rowerowych z naszego asortymentu - jakie elementy u nas znajdziesz?

Posiadamy różnego rodzaju elementy osłaniające baterie i sterowniki. W naszym asortymencie dostępna jest między innymi obudowa baterii bidonowej o różnych parametrach czy obudowa na sterownik z zestawem do mocowania. Niektóre elementy umożliwiają trwałą instalacje nawet 90 ogniw!

Poza tym oferujemy także zestawy z dedykowanymi bagażnikami, części zamienne takie jak specjalne szyny zasilające do obudowy, podkładki i wiele innych akcesoriów, pomagających w montażu lub naprawie. Wszystkie wymienione wyżej produkty posiadają pełen zestaw elementów montażowych.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat dostępnych u nas części osłaniających albo nie wiesz jakie obudowy baterii rowerowych i sterowników będą idealne do Twojego ebike? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać najlepszą część, która będzie pasować do określonego modelu baterii i roweru elektrycznego. Pamiętaj, że w naszym asortymencie znajdziesz także wiele innych części do jednośladów napędzanych energią elektryczną. Z pewnością znajdziesz część specjalnie dla siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 1928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Zamówienie zrealizowano szybko + otrzymałem małą słodkość - miłe zaskoczenie.
2023-12-04
Wszystko ok
pixel