Producenci
Czas i koszty dostawy
 

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej  lub kilku przesyłkach, 
klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Przewoźnik Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczkomaty 10,99 zł +1,6%*
Kurier InPost 13,50 zł 17,50 zł
UPS do 10 kg 20 zł 20 zł
UPS do 30 kg 30 zł 30 zł
Odbiór osobisty 0 zł 0 zł
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. Dokładny czas realizacji podany jest w podsumowaniu zamówienia.
 
Uwaga! Realizacja usługi pobrania w Paczkomacie obejmuje płatność kartą kredytową, kartą płatniczą lub przez usługę Pay By Link realizowaną w momencie odbioru przesyłki.
Zablokowanie usługi SMS Premium może spowodować problemy z odbiorem kodu do Paczkomatu.
 
* - Koszta pobrania +1,6% sumy zamówienia. 
 
Kurier UPS podejmie 1 próbę doręczenia przesyłki opłaconej on-line.Jeśli będzie ona nieudana, paczka zostanie skierowana do Punktu Odbioru (Access Point) i będzie oczekiwała na odbiór przez okres 10 dni. Na prośbę Adresata, kurier może podjąć drugą próbę dostarczenia. Zgłoszenie należy wysłać na e-mail preferredpl@ups.com
W przypadku paczek z płatnością przy odbiorze, Kurier UPS podejmie 3 próby doręczenia. Jeżeli się nie powiodą, przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.
 
Zamawiając produkty do paczkomatów InPost należy pamiętać, że zostaną one dostarczone po około 2 dniach roboczych od daty wysłania paczki z magazynu, zaś na odbiór z paczkomatu oczekiwać będą 2 dni i kolejne 3 w punkcie odbioru InPost.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl